Зустріч з представниками Українського фонду соціальних інвестицій

Posted in Новини району

Заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК та головний лікар КНП «ЦПМСД» Андрій СЄРОВ зустрілись з представниками Українського фонду соціальних інвестицій щодо участі у конкурсі субпроєктів, метою яких є зміцнення центрів первинної медичної допомоги шляхом сприятливої для пацієнтів та енергоефективної реконструкції підрозділів ЦПМСД і постачання медичного обладнання. Цей конкурс фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW.На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении

Урочистості до Дня Соборності

Posted in Новини району

Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!
Шуми, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі.

            Сьогодні Соборність - це творіння добра для себе і для людей. Це єдність душ, помислів і дій. У цей нелегкий час, ми повинні особливо шанувати свою мову, звичаї, традиції, символіку, зберігати свою землю, її природу і красу.

            Біля пам’ятника великому Кобзареві священик Православної церкви України, протоієрей Валерій провів  молитву за Україну.

            Голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА та в.о. голови районної ради Ірина ПЛАВСЬКА привітали громаду з Днем Соборності України.

            В день соборності нашої держави, ми згадуємо ті вікопомні історичні події, які ще століття тому сформували підгрунтя для народження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.

Присутні поклали квіти до пам’ятника Кобзареві, як данину пам’ яті і шани всім українцям, які віддали життя задля свободи і розвитку Соборної України.На изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улице

 

 

Відкрито реєстрацію першої Всеукраїнської онлайн-конференції на тему: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020»

Posted in Новини району

Громадська рада при Міністерстві юстиції України запрошує громадян України, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств Вінницької області взяти участь у першій Всеукраїнській онлайнконференції: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», яку буде проведено з 3 по 7 лютого 2020 року у форматі інтернет-відеоконференції.

Проведення такого заходу обумовлено введенням з 21.10.2019 року в дію нового Кодексу України з процедур банкрутства, яким суттєво змінено порядок проведення процедур банкрутства українських підприємств та введено інститут банкрутства фізичних осіб.

Під час онлайн-марафону громадяни України дізнаються, як на підставі закону провести реструктуризацію власних боргів, в тому рахунку перед банками та мікрофінансовими установами, а керівники та власники підприємств ознайомляться з новим Кодексом України з процедур банкрутства субсидіарної відповідальності перед кредиторами, новими особливостями процедур банкрутства та розширенням прав арбітражних керуючих і кредиторів у процедурах фінансової реструктуризації та банкрутства підприємств.

Безкоштовно. Онлайн, зі свого робочого чи домашнього комп’ютера, з будь якого міста світу.

Інформація щодо спікерів, змісту програми Всеукраїнського онлайнмарафону та реєстраційної форми для участі у заході оприлюднена сайті конференції за адресою:

https://marafon2020.bankrutstvo.online/?utm_source=oda

Ми хочемо бути для вас краще!

Posted in Новини району

Донецька обласна служба зайнятості ніколи не стоїть на місці та вдосконалюється для своїх клієнтів, підвищує рівень якості послуг. Та ми хочемо бути для вас ще кращими! Тому ми пропонуємо вам пройти опитування та оцінити роботу фахівців центрів зайнятості. Нижче посилання на опитування:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMzD3Em4EHMaZWMeHcacGKJ1O2g1pVDyEg2FkmCWUh9NBtng/formResponse

Апаратна нарада керівника апарату 20.01.2020 року

Posted in Новини району

Керівник апарату райдержадміністрації Анна ПЛАХОТНАЯ  провела щотижневу нараду з апаратом райдержадміністрації. В ході наради розглянуті наступні питання:

- план роботи апарату райдержадміністрації на тиждень;

- стан виконання контрольних документів;

- підготовка заходів до Дня Соборності  України;

-  стан роботи відділу Державного реєстру виборців, юридичного сектору апарату райдержадміністрації;

-  прийом документів на постійне зберігання архівним відділом райдержадміністрації;

У ході наради присутні інформували керівника апарату про питання що виникають у ході роботи та які потребують втручання керівників райдержадміністрації.

 На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

 

 

Еще статьи...