Засідання комісії 18.09.2018 року

Posted in Новини району

Засідання комісії 18.09.2018 року
Під керівництвом в.о. заступника голови Нікольської райдержадміністрації Наталі КУНАК проведено засідання районної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении
На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении

Робоча зустріч з трудовим колективом 18.09.2018 року

Posted in Новини району

18 вересня поточного року головним спеціалістом відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів  Мангушського об’єднаного управління пенсійного фонду України у Донецькій області Оленою Худяковою проведено зустріч з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів Нікольської райдержадміністрації. Зустріч відкрила  в.о. заступника голови райдержадміністрації Наталя КУНАК.

Фахівець управління поінформувала  присутніх новими та вдосконаленими послугами Пенсійного фонду, а саме: смс-інформування,  яке включає  набір стандартних повідомлень щодо призначення, перерахунку, припинення або поновлення виплати пенсії та можливість отримання через веб-портал Пенсійного фонду офіційних довідок, завірених QR-кодом.

Під час зустрічі  були   надані роз’яснення щодо  користування веб-порталом, присутні  ознайомлені з формою заяв про реєстрацію у системі надання послуг в електронній формі.

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

На данном изображении может находиться: 14 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

 

Засідання комітету

Posted in Новини району

17.09.2018 голова райдержадміністрації Олег РЕШЕТНЯК провів засідання тендерного комітету Нікольської райдержадміністрації. У зв’язку з кадровими змінами розглядалось питання упорядкування складу.На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Natali Gurkina, люди сидят, стол и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении

Про участь у конференції «Мільйон із гектара»

Posted in Новини району

Доводимо до Вашого відома, що в рамках виставки AgroExpo 27 вересня 2018 року у м. Кропивницькому розпочалась реєстрація учасників четвертої національної аграрної конференції «Мільйон із гектара».

На сайті http://www.fruit-inform.com/ru/conferences/mln2018sep/about розміщені попередня програма конференції, офіційні умови участі, інформація щодо рекламних та спонсорських можливостей та заявка на участь.

Ідея конференції: надати виробникам сільськогосподарської продукції максимально широкий спектр інформації про можливості диверсифікації свого виробництва через нішеві  напрямки на мінімальній площі та з максимальною маржинальністю.

Основна тематика: нішеві зернобобові, олійні, плодові, ягідні, овочеві культури, грибівництво, лікарські трави, розведення кроликів, кіз, свійської птиці, равликів, бджільництво, зелений туризм, органічне виробництво тощо.

Особливості програми: повна відсутність рекламних доповідей (100% презентацій – інвестиційні та технологічні від експертів-практиків).

Учасники конференції: понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (в основному, виробники зернових, олійних, технічних і плодоовочевих культур, які бажають диверсифікувати своє виробництво або ж розпочати його на мінімальній площі).

Ключові організаційні моменти:

        -      для виробників сільськогосподарських культур передбачений пільговий реєстраційний внесок;

        -      заявки на участь у конференції будуть прийматися до 23 вересня        2018 року включно.

Партнером конференції традиційно виступить ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку) та ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН).

Дізнатись більше:

умови участі (http://www.fruit-inform.com/ru/conferences/mln2018sep/conditions)

 З усіх питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

- Євген Кузін +380965836323,  Олександра Манько +380964337857.

 

 

Начальник управління

агропромислового розвитку

Нікольської райдержадміністрації                                          В. РОЩУПКІН