Щотижнева робоча нарада 16.03.2018 року.

Posted in Новини району

Щотижнева робоча нарада 16.03.2018 року.
Під керівництвом в.о. голови Нікольської районної державної адміністрації Володимира Павлішина проведена щотижнева робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, спеціалістами щодо виконання тижневих планів, планування та організації роботи на наступний тиждень.
У ході наради розглянуті наступні питання:
- звіт про виконання структурними підрозділами тижневих планів; 
- питання, що виникають у ході роботи структурних підрозділів; 
- робота з контрольними інформаціями; 
- стан роботи із зверненням громадян; 
- прийом громадян ЦНАПом та якість надання адміністративних послуг;
- виконавська дисципліна; 
- співпраця відділу ЖКГ та служб району у період скрутних погодних умов, контроль за ліквідацією наслідків;
Присутні в ході наради звітували про виконання тижневих планів та надали інформацію про плани на наступний тиждень.

Павло Жебрівський взяв участь у XI Форумі Європа-Україна “Асоціація з ЄС і що далі?”

Posted in Новини району

Павло Жебрівський взяв участь у XI Форумі Європа-Україна “Асоціація з ЄС і що далі?”
“Асоціація з Європейським Союзом – і що далі?” – під таким гаслом у місті Жешув (Польща) 13-14 березня 2018 року відбувся одинадцятий Форум Європа–Україна, у якому взяла участь делегація від Донеччини на чолі з головою облдержадміністрації Павлом Жебрівським.

Головне завдання конференції – привернути увагу європейців до необхідності зміцнення реальної допомоги Україні заради пришвидшення перетворень, аби величезний економічний та суспільний потенціал України був використаний відповідним чином, а Україна зайняла гідне своїй історії, своїй стійкості та європейському покликанню місце в європейській родині.

Захід пройшов під почесним патронатом спікера польського парламенту – маршала Сейму Марека Кухцінського.

Основною темою Форуму стало питання модернізації та розвитку України у 2018 та наступних роках. Незалежно від кризи, яку країна переживає внаслідок російської агресії, окупації Криму і частини українського Донеччини, в Європі помічають явні ознаки відновлення економіки. Економічна та політична співпраця із західними країнами також відроджується.

Під час Форуму була представлена щорічна доповідь на тему ситуації в Україні у минулому році, підготовлена Центром Разумкова. Відбулось дві пленарні сесії, за участю голів та віце-спікерів парламентів Польщі, України, регіональних сусідів та Європейського парламенту, а також членів урядів низки зацікавлених держав.

Засідання організаційного комітету з підготовки та проведення урочистих заходів з підведення підсумків роботи району за рік та вручення заохочувального призу районної ради та райдержадміністрації «Кришталевий колос»

Posted in Новини району

Під головуванням в.о. голови Нікольської районної ради Володимира ПАВЛІШИНА та спів головуванні голови районної ради Василя МІТЬКО проведено засідання організаційного комітету з   підготовки та проведення урочистих заходів з підведення підсумків роботи району за рік та вручення заохочувального призу районної ради та райдержадміністрації «Кришталевий колос»

           У ході заходу проведено розгляд, узагальнення кандидатур на присудження заохочувального призу районної ради та райдержадміністрації на основі данних щодо роботи підприємств, установ, організації, рекомендацій місцевих органів влади та пропозицій трудових колективів. 

Семінар-тренінг «Музейна толока на Донеччині»

Posted in Новини району

12-13 березня 2018 року співробітники Краєзнавчого музею Нікольського району відвідали семінар-тренінг «Музейна толока на Донеччині» який відбувся на базі Маріупольського краєзнавчого музею. Учасники семінару – співробітники 23 музеїв Донецької області. Тренери – Н.Дзюбенко – завідувач відділу Прикладної Музеології Державного природознавчого музею Національної академії наук України та М. Задорожна – директор музею кіно Національного центру Олександра Довженка.

         Під час семінару, проведеному на високому методичному рівні, учасники отримали знання за наступними темами: «Оновлення музейної експозиції в реаліях декомунізації», «Нові методи роботи з музейними колекціями та аудиторіями», «Переосмислення ролі музеїв», «Інтерактивні форми роботи в музеї» та інші. Підсумком зустрічі музейчиків стало створення Асоціації музеїв Донеччини.

         Велика подяка організаторам семінару – головному спеціалісту відділу з питань туризму, курортів  та охорони культурної спадщини обласного управління культури В.А. Кордюковій та директору Маріупольського краєзнавчого музею Н.О. Капустніковій за цікавий, змістовний, насичений захід.

Участь у скайп-конференції з впровадження енергоменеджменту

Posted in Новини району

Сьогодні в.о.голови райдержадміністрації Володимир Павлішин, голова районної ради Василь Мітько, заступник голови районної ради Ірина Плавська, начальник відділу освіти райдержадміністрації Анжела Третяк та керівники комунальних закладів дошкільної та шкільної освіти району взяли участь у скайп-конференції з впровадження енергоменеджменту.
Районна рада є учасником проекту Smart громада. Одним з модулів проекту є впровадження системи енергомоніторингу. Представниками Агенції інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності в режимі скайп-конференції було проведено навчання щодо енергоменеджменту. Нова електронна система дозволить комунальним закладам вести облік використання енергоресурсів та запобігти перевищенню затверджених лімітів.