Робоча нарада 15.12.2017

Posted in Новини району

Робоча нарада 15.12.2017  - Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Павлішина проведена щотижнева робоча нарада з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів райдержадміністрації щодо виконання тижневих планів, доручень та виконавської дисципліни. 

В ході наради розглянуті наступні питання:

- звіт про виконання структурними підрозділами тижневих планів; 

- питання, що виникають у ході роботи структурних підрозділів;

- робота сектору юридичного, питання розглянуті протягом тижня;

- робота з контрольними інформаціями; 

- стан роботи із зверненням громадян;

- прийом громадян ЦНАПом та якість надання адміністративних послуг;

- виконавська дисципліна;

- робота відділу ЖКГ; 

- благоустрій населених пунктів району;

Присутні в ході наради звітували про виконання тижневих планів та надали інформацію про плани на наступний тиждень.

 

Двадцять п’ята сесія районної ради сьомого скликання 14.12.2017 року.

Posted in Новини району

Двадцять п’ята сесія районної ради  сьомого скликання 14.12.2017 року.

            Під головуванням голови Нікольської районної ради Василя Мітько проведена двадцять п’ята сесія районної ради  сьомого скликання.

            В роботі сесії взяли участь: в.о. голови райдержадміністрації Павлішин В.М., начальник Нікольського відділення Волноваської місцевої прокуратури Зеленський І.В., начальник Нікольського відділення поліції Степанов А.О., селищний та сільські голови, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники закладів, підприємств району, представники громадськості та ЗМІ.

            Після розгляду на постійних комісіях, рішенням районної ради до порядку денного сесії районної ради були внесені питання:
            1. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 7/17-228 «Про Програму економічного і соціального розвитку Нікольського району на 2017 рік», зі змінами. 
            2. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.03.2016 № 7/8-85 «Про Програму розвитку культури Нікольського району на 2016-2017 роки», зі змінами.
            3. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22.02.2017 № 7/18-261 «Про Іміджеву програму Нікольського району на 2017 рік», зі змінами.
            4. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.09.2016 № 7/14-182 «Про делегування повноважень замовників об’єктів будівництва Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації», зі змінами.
            5. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 7/17-231 «Про районний бюджет на 2017 рік» зі змінами від 14.11.2017 № 7/24-381.
Та інші питання.

Сесія розглянула та ухвалила відповідні рішення з усіх питань внесених до порядку денного.

Оперативна нарада 14.12.2017 року.

Posted in Новини району

Оперативна нарада 14.12.2017 року.
Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Павлішина проведена оперативна нарада з головами селищної та сільської ради з питань ЖКГ та архітектури.

Про сприяння у розповсюдженні інформації щодо реалізації Порядку забезпечення громадян доступним житлом (ВПО)

Posted in Новини району

Про сприяння у розповсюдженні інформації щодо реалізації Порядку забезпечення громадян доступним житлом (ВПО) 
На виконання розпорядження Голови Донецької обласної державної адміністрації Жебрівського П.І. №29/9340/0/1-17/0.1 від 15.11.17 просимо розмістити детальну інформацію щодо реалізації Порядку забезпечення громадян доступним житлом на офіційних сайтах та медіа ресурсах.

Детальна інформація на сайті http://www.molod-kredit.gov.ua/

У Добропіллі відкрито ЦНАП

Posted in Новини району

У Добропіллі відкрито ЦНАП
Сьогодні у Добропіллі за участю керівника Донецької облдержадміністрації відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг. На ремонт приміщення та обладнання витрачено 4 мільйони гривень, а кошти було виділено з обласного бюджету. Наступного дня у Центрі надання адміністративних послуг запрацює система для оформлення біометричних паспортів.

«Усі кажуть, що корупція задовбала. Вона задовбала всіх. Потрібно робити реальні кроки. Центр надання адміністративних послуг – це реальний крок до зменшення корупції в країні. Не потрібно більше ходити у ЖЕКи, до паспортистів, давати хабаря чи дарувати цукерки, щоб швидко видали довідку. Тут людина може почуватися гордо. Людина не випрошує у влади документ, а влада зобов′язана його дати. Просто, швидко та красиво. Загалом таких ЦНАПів в області повинно бути 41», - наголосив Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.