Районний фестиваль «Сузір’я талановитих дошкільнят»

Posted in Новини району

Найяскравіші враження залишилися від районного фестивалю «Сузір’я талановитих дошкільнят» який відбувся 19 травня в районному будинку культури.

У цей урочистий день проходили виступи колективів і солістів - вихованців дошкільних навчальних закладів Нікольського району. Сонячний ранок, весняний настрій, запашні квіти — все це створювало враження справжнього свята. Краса місця, талановиті діти, креативні педагоги наповнили атмосферу фестивалю професіоналізмом і дружнім обміном, об’єднавши творчих особистостей в одне ціле.

На заході були присутні заступник голови райдержадміністрації Кунак Наталя Анатоліївна, голова районної ради Мітько Василь Михайлович, начальник відділу освіти Третяк Анжела Петрівна.

Були представлені найрізноманітніші  номери, не схожі один на одного, у кожному номері була своя родзинка і неповторність. Дитяча безпосередність, артистизм і чарівність викликали загальне захоплення і зворушення. Всі  виступи учасників фестивалю були наповнені любов’ю до своєї Батьківщини, батьків та друзів. Не один виступ, сольний спів або хореографічна композиція, не залишав глядачів байдужими.  Програма фестивалю була різноманітна і насичена, а фестиваль залишив масу позитивних емоцій і вражень.

 Переконані, що творчий потенціал учасників фестивалю «Сузір’я талановитих дошкільнят» не вичерпається, свято обов’язково повториться, а кожен дорослий навчиться радіти і дарувати посмішку світові так, як це роблять діти.