«Із глибини віків беруть початок наші мови»

Posted in Новини району

 

24 травня – День слов’янської писемності та культури. 23.05.2017 р. Нікольська районна бібліотека підготувала і провела разом зі шкільною бібліотекою гімназії «Софія» урок-мандрівку «Із сивої глибини віків беруть початок наші мови». У заході приймали участь члени клубу «Кмітливі та допитливі» та учні 7-х класів гімназії. Присутні на заході разом з ведучими занурились у світ слов’янської історії письма та культури: ознайомились із відомостями про слов’янських просвітителів Кирила та Мефодія; про те як взагалі виникла мова, як виникла наша рідна українська мова.

День слов’янської писемності та культури нагадує нам сьогодні про наше духовне коріння, наповнює особливим почуттям до рідної мови. Св. Кирило та Мефодій показали сучасникам і прийдешнім поколінням, що лише невтомна просвітницька праця дає щедрі плоди, здатні служити людям упродовж тисячоліть – такого висновку дійшли учасники заходу.

На закріплення почутого була запропонована вікторина. Завершився захід оглядом літератури з фондів Нікольської районної бібліотеки.