Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення

Posted in Новини району

          Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт/г електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.

         Списки осіб, у яких зазначаються відповідні суми невикористаної субсидії, подаються до 01 червня управлінню соціального захисту населення підприємствами-надавачами послуг.

         Управління соціального захисту  повідомить зазначених осіб про необхідність подання до 1 вересня заяви, в якій вказується спосіб виплати (банк або пошта) та необхідні реквізити, зокрема, особовий рахунок одержувача в банківській установі.

          З питань подання заяви та отримання додаткових консультацій  необхідно звертатися до управління соціального захисту населення Нікольської РДА за адресою: смт. Нікольське, вул. Свободи, 112 (108 каб.)

                                            

 

                                                                            Начальник відділу надання  

                                                                            житлової субсидії

                                                                            Ляшенко О.О.