5 ЧЕРВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Posted in Новини району

 

        У Нікольській центральній районній бібліотеці для дорослих в рамках відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища у читальній залі оформленакнижково - ілюстративна виставка-панорама «Душа природи – душа добра».

    5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Свято було засновано Генеральною асамблеєю ООН у 1972 році. Охорона навколишнього природного середовища - система державних і суспільних заходів  спрямованих на збереження та розвиток природоохоронного руху і природних ресурсів.

 

   Всесвітній день навколишнього середовища покликаний привернути увагу світової спільноти до екологічних проблем та сприяти розумінню того, що основною рушійною силою природоохоронних заходів є людський фактор, дати народам світу можливість активно сприяти стійкому й справедливому розвитку; роз'яснити корисність партнерських відносин, щоб у всіх країн і народів було більш безпечне й благополучне майбутнє.

   З нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища працівники бібліотеки пропонують читачам переглянути книжково-ілюстративну виставку-панораму «Душа природи – душа добра». На виставці представлені  матеріали про охорону навколишнього середовища, збереження заповідних об’єктів, про стан екології нашого краю і екологічну кризу людства та яку небезпеку вона у собі криє.

    Тож запрошуємо всіх до цікавого та змістовного перегляду і пам'ятаймо, що саме від нас залежить наше майбутнє та майбутнє наших дітей!