Робоча нарада

Posted in Новини району

08 червня 2017 року о 10-00 годині відбулася нарада під головуванням голови  райдержадміністрації Завгороднього В.В. В.М. за участю селищного та сільських голів.

В роботі взяв участь голова Нікольської районної ради Мітько В.М.

Порядок денний складали питання:

1.Забезпечення відшкодування вартості проїзду місцевими маршрутами пільгової категорії громадян.

2поводження з відходами на території району.

3.Проведення нормативної грошової оцінки землі.

 

Провів Нараду голова райдержадміністрації Завгородній В.В. спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Павлішиним В.М.

 

По другому питанню доповідала головний архітектор району-завідувач сектору архітектури та містобудування Любімова Г.М.

 

В доповіді були розкриті питання:

1. Стан організації робіт із збиранням та вивезенням відходів в населених пунктах району.

 

2. Вимоги чинного законодавства України щодо здійснення органами місцевого самоврядування повноважень у сфері поводження з відходами

 

3.Перспективи впровадження заходів поводження з відходами, які визначені Схемою санітарного очищення населених пунктів Нікольського районую

 

Селищний та сільські голови активно обговорювали проблеми поводження з відходами та шляхи їх вирішення.

Найгострішими є проблеми ліквідації стихійних звалищ та відсутність  санкціонованого полігону відходів в районі.

З конструктивними пропозиціями виступив голова районної ради Мітько В.М. Він запропонував сільським радам скласти договір про співцю  з метою придбання необхідної техніки для збирання та вивезення відходів. А також визначив шляхи розв’язання проблеми узаконення звалища відходів у районі.

 

 

 

РІШЕННЯ:

 

Рекомендувати  селищному та сільським  головам невідкладно вжити заходів  з  ліквідації  стихійних  звалищ  побутових відходів на територіях селищної та сільських рад.

     Провести конкурс та визначити підприємство, яке буде надавати послуги з вивезення відходів в населених пунктах селищної та сільських рад. Укласти відповідні договори.

 

Сільським радам розробити та затвердити тарифи на вивезення відходів. Провести  роз’яснювальну роботу серед населення щодо вимог законодавства щодо поводження з відходами.

Активізувати роботу адміністративних комісій та посилити контроль за дотриманням громадянами та підприємствами правил благоустрою.

 

   Керуючись Схемою санітарного очищення населених пунктів району, розробити  та  затвердити  Програми поводження з відходами для селищної та сільських рад. Передбачити в місцевих бюджетах кошти на реалізацію заходів Програми.