Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення.

Posted in Новини району

                                        

         Управління соціального захисту населення Нікольської РДА повідомляє, що згідно   постанови № 300 від 26 квітня 2017р. «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» було проведено роботу з житлово-комунальними організаціями  щодо невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення.

        Після закінчення опалювального сезону частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта” на підставі списків таких осіб, які подаються до 1 червня поточного року підприємствами — виробниками/виконавцями послуг з газо-, електропостачання в паперовому та електронному вигляді структурному підрозділу з питань соціального захисту населення та в яких зазначається сума невикористаної субсидії. Розрахунок та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення здійснюються у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.”  

          Згідно проведеної роботи управлінню надали списки: Володарський ЦОК, КП «Володарськ-водомережа» та ТОВ «АЗОВГАЗ». ТОВ «АЗОВГАЗ» списки надав не в повному обсязі.

          Згідно наданих списків чисельність отримувачів субсидії, включених до списків підприємств-надавачів послуг, у яких на рахунках залишилися частина невикористаних субсидій – 1420 осіб.

          Станом на 06.06.2017р. не надали списки отримувачів невикористаної суми субсидії послуги з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення: ПУ Горводоканал, ТОВ «Агрофірма-Агротіс» та ТОВ «Зоря-комсервіс».

          Станом на 01.05.2017р. кількість домогосподарств, які отримують субсидію складає – 4589.

 

 

 

 

                                                                                                 Начальник відділу надання  

                                                                                                 житлової субсидії

                                                                                                 Ляшенко О.О.