Промінчики добра для дітей Сходу

Posted in Новини району

Усі випробування в житті людини для чогось потрібні. Випробування останніх років для східних регіонів було дуже складним, але всі ці роки ми відчували, що є частиною великої казначейської родини.

Голова Державної казначейської служби України Тетяна Ярославівна Слюз започаткувала багато добрих справ для підтримки казначеїв Сходу. В це літо діти казначеїв в черговий раз відчули, що вони під захистом.

За ініціативи Тетяни Ярославівни було організовано декілька оздоровчих маршрутів і діти казначеїв Нікольського району змогли відвідати різні цікаві місця.

Першою відправилась в подорож Пігарєва Яна, вона відвідала Словаччину. Два тижні діти казначеїв Донецької та Луганської областей провели в Ораві, що недалеко від кордону з Польщею. Діти запам'ятали темно-сині гори , кінні прогулянки, відвідання храмів та музеїв, велич пам'ятника романської архітектури Оравського  замку. Сподобалась прогулянка на катері, численні екскурсії, поїздки до аквапарку та весело проведений час.

Наступним було відвідання  іншими дітьми казначеїв сонячного Очакова та зеленої Вінниці. В Миколаїв та Вінницю діти з Нікольського району їхали як в гості до близьких родичів. Казначеї з цих областей заздалегідь обговорювали всі деталі, хвилювались щоб нічого не захмарило радісного очікування. Запам'яталась щирість та гостинність. Дуже розчулило, що вони потурбувались навіть про організацію дороги до місця відпочинку, приємно було з перших хвилин, навіть від душевного тепла та розповідей  водіїв, що сиділи за кермом. Діти привезли додому багато позитивних вражень і передусім від спілкування з дуже цікавими дорослими.

Такі емоції назавжди залишаться в дитячих серцях. Чарівність Олександри Вікторівни начальника ГУДКСУ у Миколаївській області та турботливість Сергія Віталійовича начальника ГУДКСУ у Вінницькій області та всіх хто розташовував, хвилювався і був поруч запам'яталась не менше від красоти оточуючої природи. Консул України в Словаччині Станіслав Обицький теж знайшов в своєму робочому графіку час для зустрічі з дітьми і це теж було приємно.

Це незвичайне літо, поповнення сил та  позитивні емоції  як і багато іншого стало можливим завдяки тому, що казначейська родина багата на людину, яка є двигуном і генератором тисяч ідей на добрі справи . Тетяна Ярославівна проїхала по всім оздоровчим закладам, поспілкувалась з кожною дитиною та в черговий раз дала змогу відчути наскільки небайдуже їй все, що відбувається з її казначеями. Навіть декілька годин в її товаристві заряджають енергією. Дуже важливо для маленької людини, яка починає жити, брати приклад з найкращих. Віримо, що промінчики добра, що запалила Тетяна Ярославівна будуть помножені та передадуться іншим тими,  хто вчиться у найкращих.