У Краматорську нагородили кращих підприємців Донеччини

Posted in Новини району

У Краматорську нагородили кращих підприємців Донеччини

У рамках міжнародного економічного форуму «DiscoverDn.Ua» у Краматорську відбулось нагородження найкращих підприємців Донеччини у 2017 році.

Конкурс «Підприємець року 2017» проходив за підтримки Донецької облдержадміністрації, Донецької торгово-промислової палати та Регіонального фонду підтримки підприємництва.

Дев’ятий регіональний конкурс «Підприємець року Донецької області -2017» мав дев’ять номінацій – від старт-апів до промислового виробництва. Переможцями та лауреатами стали підприємці з усіх куточків Донецької області.

Лауреатом конкурсу в номінації «Підприємець року в галузі сільського господарства» від Нікольського району став Грушевий Віталій Миколайович – керівник фермерського господарства «РАНОК-АГРО» з 2006 року. Напрямки діяльності підприємства - вирощування озимої пшениці, ячменя, кукурудзи та соняшника. Підприємством постійно купується сучасна сільськогосподарська техніка, яка значно поліпшує обробку землі.

Фермерське господарство «РАНОК-АГРО» є постійним спонсором змагань з вільної боротьби, надає матеріальну допомогу соціальним закладам. У 2015 році Грушевий В.М. був обраний депутатом Нікольської районної ради, має Подяки та Почесні грамоти, неодноразово занесений на районну Дошку Пошани.

Пишаємося вами шановний Віталіє Миколайовичу!