У Андріївській ОТГ відзначили День працівника освіти

Posted in Новини району

У Андріївській ОТГ відзначили День працівника освіти
Святкові заходи з нагоди Дня працівників освіти відбулися в навчальних закладах майбутньої Андріївської сільської об’єднаної територіальної громади. Вчителів Сергіївської та Андріївської загальноосвітніх шкіл привітали почесні гості, які передали колективам подяки від керівника Донецької ОДА та численні подарунки.

В Андріївській школі до привітань долучилися представники всіх класів – від першого до випускного.Дружня родина школи складає 82 учні та 23 вчителі. Очолює колектив відмінник освіти України, директор з багаторічним стажем – Світлана Діхтенко, яка живе своєю професією та пишається досягненнями підопічних.

У школі селища Сергіївка учні підготували для своїх педагогів святкову програму під назвою “Серця віддаємо вчителям”. Родзинкою заходу стали театральні постанови та гумористичні мініатюри. Випускники школи минулих років передали педколективу відеопривітання. Вітальні концерти – добра шкільна традиція, зазаначають вчителі. Втім щороку діти не перестають дивувати своїх наставників новими цікавинками.

Наразі освіта в сільській місцевості виходить на новий рівень. Особлива увага приділяється підвищенню фаховості та якості надання освітніх послуг. Свідчення цьому – відкриття на Донеччині 5 опорних шкіл, а також високі результати зовнішнього незалежного оцінювання, за підсумками якого кілька навчальних закладів Донеччини потрапили на почесні місця рейтингу «Топ-200 шкіл України».