ПОБУТОВІ ПОЖЕЖІ

Posted in Новини району

ПОБУТОВІ ПОЖЕЖІ

ЯК УНИКНУТИ ПОЖЕЖІ?Дотримуйтеся таких правил:

 

Вогонь – це небезпека , яка може не тільки знищити майно, але й забрати життя.

Не допустіть цього!

Вчасно вживайте необхідних заходів!

 

-       Не залишайте кухонну плиту без нагляду.

-       Не паліть у ліжку.

-       Регулярно перевіряйте електропроводку, опалювальні прилади й системи.

-       Не залишайте запальнички та сірники там, де їх можуть знайти діти.

-       Не використовуйте газові обігрівачі або каміни в приміщеннях із поганою вентиляцією.

-       Не складуйте легкозаймисті та горючі предмети в підвалах, гаражах, на балконах і горищах (старі журнали, банки з фарбою, розчинники, старі меблі, одяг тощо).

-       Постійно прибирайте і не захаращуйте пожежні сходи та виходи, оскільки часто вони – єдиний шлях порятунку вашої родини.

-       Перевіряйте справність протипожежного обладнання – вогнегасників, пожежних рукавів, гідрантів – і підтримуйте їх у робочому стані.

-       Навчіться правильно користуватися вогнегасником, навчіть цього свою родину, тому що під час пожежі у вас не буде часу читати інструкцію.

-       Навчіть дітей у разі пожежі телефонувати за номером 101.

-       Побачивши пожежу або відчувши запах диму, телефонуйте в пожежно-рятувальну службу – ніколи не покладайтеся на інших.

-       Ніколи не викидайте непогашених недопалків з вікна або балкона – вони можуть легко опинитися в кімнаті або на балконі квартири, що знаходиться під вами, і спричинити там пожежу.

 Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій відділу житлово-комунального господарства Нікольскої райдержадміністрації