Пільгове забезпечення ліками та зубопротезуванням осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Posted in Новини району

Пільгове забезпечення ліками та зубопротезуванням осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

Управління соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації нагадує, що, відповідно до  Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» зазначені громадяни мають  право на пільгове медичне забезпечення.

Станом на 1 жовтня 2017 року у Нікольському  районі на обліку перебувають  256 громадян з числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Органами соціального захисту населення реалізується бюджетна програма «Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», яка фінансується за рахунок обласного бюджету. Сюди входять безплатне придбання ліків за рецептами лікарів та безплатне позачергове зубопротезування.

В 2017 році з обласного бюджету  для пільгового  медичного забезпечення зазначених громадян Нікольського району виділені асигнування в розмірі  81697,00 грн.

Станом на 01 жовтня 2017 року використано 50778,33 грн. Залишок коштів, який складає 30918,67  грн. має бути використаним до кінця бюджетного року.

Виходячи з вищевикладеного, рекомендуємо  громадянам зазначеної пільгової категорії при потребі у медичному забезпеченні терміново звертатися до медичних закладів  для отримання даних пільг.

Видача ліків за пільговими рецептами лікарів проводиться структурним підрозділом ДКП «Фармація» аптека № 127 за адресою смт. Нікольскье, вул. Паркова, б.70.

Слід звернути увагу на  те, що відповідно  Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» в останній редакції зазначені пільги громадянам, віднесеним до категорії 3 та постраждалим дітям надаються з урахуванням рівня доходів сім’ї пільговика (якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, що станом на даний час  становить 2240,00 грн.). 

 

Ганич Оксана Володимирівна 

Заступник начальника відділу з питань обслуговування

пільгової категорії населення