АНОНС НА 10-13.10.17: Прес-тур із помічницею Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань / заступницею Координатора з питань надзвичайної допомоги, Урсулою Мюллер

Posted in Новини району

АНОНС НА 10-13.10.17: Прес-тур із помічницею Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань / заступницею Координатора з питань надзвичайної допомоги, Урсулою Мюллер

Шановні журналісти!

Управління ООН з координації гуманітарних справ має честь запросити Вас на прес-тур з нагоди візиту помічниці Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань / заступниці Координатора з питань надзвичайної допомоги Урсули Мюллер.

У рамках прес-туру журналісти разом з пані Мюллер відвідають колективний центр у місті Святогірськ, де проживають внутрішньо переміщені особи.

Для представників ЗМІ буде організований трансфер з міста Краматорськ до Святогірську та назад, за адресою: м. Краматорськ, вул Аероклубна, 1.

Програма прес-туру:

8.30 – 9.30 – трансфер з міста Краматорськ (вул. Аероклубна, 1) до міста Святогірськ

10.00 – 10.40 – відвідування колективного центру (вул. Камишева 21)

10.50 – 11.00 – прес-брифінг Урсули Мюллер, помічниці Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань / заступниці Координатора з питань надзвичайної допомоги

11.00 – 12.00 – трансфер зі Святогорська в Краматорськ

Для реєстрації необхідно надіслати лист з підтвердженням участі на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (+38 050 382 45 41), де потрібно зазначити назву видання, посаду, а також ім’я та прізвище. Реєстрація на прес-тур є обов’язковою.

Додаткова інформація:

Помічниця Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань та заступниця Координатора з питань надзвичайної допомоги Урсула Мюллер відвідає Україну з 10 по 13 жовтня 2017 року

У помічниці Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань та заступниці Координатора з питань надзвичайної допомоги під час триденного візиту в Україну заплановані зустрічі з вищими посадовими особами Уряду, представниками гуманітарної та дипломатичної спільноти, а також родинами, які були змушені переселитись через конфлікт на сході. Очікується також, що пані Мюллер відвідає схід України, щоб на власні очі побачити гуманітарну ситуацію людей, які живуть на територіях, що постраждали від бойових дій, що тривають вже четвертий рік поспіль.

З наближенням зими агентства ООН співпрацюють з органами влади для забезпечення найбільш вразливого населення уздовж «лінії розмежування» всім необхідним, щоб вижити. В Україні чотири мільйони людей, або майже 9% населення, наразі потребують гуманітарної допомоги. У той же час, План Гуманітарного Реагування 2017 профінансований лише на 25%, тобто фінансування критично не вистачає.