У трьох селах Мар’їнського району відновили водопостачання

Posted in Новини району

У трьох селах Мар’їнського району відновили водопостачання
У Мар’їнському районі відбувся запуск Оленівської насосної станції, яка забезпечує водопостачання сіл Степне, Березове, Тарамчук та окупованої Оленівки. Ці населені пункти не отримували воду майже два роки через обрив електричних ліній.

Для відновлення водопостачання для майже десяти тисяч абонентів була побудована нова лінія електропередачі довжиною 2,4 кілометри. Значну підтримку надали Міжнародний комітет Червоного Хреста та Донецька облдержадміністрація.

«Процес підготовки до відновлення водопостачання виявився доволі складним. Насосна станція декілька разів потрапляла під обстріли з боку російських найманців, тому роботи тут проводити було небезпечно. Разом з Червоним Хрестом, компанією «Вода Донбасу», військовими та спецслужбами ми все ж таки повернули воду до осель наших людей», – наголосив голова Донецької ОДА Павло Жебрівський.

Насосна станція наразі повністю реконструйована та здатна подавати до 200 кубічних метрів води на годину для абонентів. Представники КП «Вода Донбасу» зазначили, що комунікації на підконтрольній Україні території не пошкоджені та готові для забезпечення усіх потреб мешканців.