Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Posted in Новини району

9 листопада у районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на якому були присутні керівництво району, керівники клубних закладів, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва.

Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми є носіями традицій, звичаїв сіл району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили голова райдержадміністрації Володимир Завгородній, голова районної ради Василь Мітько, селищний голова Олег Мендрин, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Марія Галікбарова, помічник-консультант Народного Депутата Лубінця Д.В. Наталя Проценко. 

     Звертаючись до працівників культури, Володимир Вікторович  відзначив, що в Нікольському районі  не тільки збереглися, а й продовжують розвиватись аматорські колективи, даруючи величезну насолоду своїм мистецтвом не тільки мешканцям нашого району, а й за його межами , що своєю наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом вони звеличують  рідний регіон, примножують його успіхи і досягнення. Завдяки їм, справжнім подвижникам своєї справи, культура району  як галузь, попри всі труднощі та негаразди розвивається, збагачується новими іменами.

Після привітань, в знак глибокої поваги, відбулось нагородження кращих працівників культури почесними грамотами.

Учасники заходу мали змогу насолодитися прекрасним святковим концертом.