«Освітнього марафону»

Posted in Новини району

З 08.11 по 13.11 2017 року директор комунального закладу «Методичний центр Нікольської районної ради Донецької області» Антикало С.М. та директор комунального закладу «Кальчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» Фесак С.Г. були учасниками «Освітнього марафону» з теми «Формування партнерства між усіма сторонами навчального процесу», який відбувся на базі табору «Променистий» в м. Буча, Київської області.

Учасники марафону мали змогу відвідати:

-           лекції : «Способи взаємодії у навчальному закладі», «Громадський активізм. Школа, як центр громадських ініціатив та чому потрібно залучати до цього школярів? », «Вчитель-учень-батьки: налагодження партнерства між усіма сторонами навчального процесу» , надихаючу лекцію від Владислава Качура – вчителя з топ-5 «Global teacher Prize» Ukraine2017

-          панельні дискусії: «Освітня реформа України – першопричини та наслідки впровадження» із представниками МОНУ

-          тренінги: «Сила комунікації та партнерства», «Толерантне спілкування та діалог», «Підтримка та взаємодопомога в команді», «Освіта для сталого розвитку», «Розвиток критичного мислення», «Як взяти участь у дискусії», «Мистецтво співробітництва», «Толерантне спілкування та мови любові»,  спрямовані на розвиток громадянського суспільства через видозмінення освітніх процесів у навчальних закладах України.

     Працювали в групах  у стилі спіддейтінгу , формату «світового кафе», майстерні сільських ініціатив «AIESEC», методом «мозаїки».

      Учасники «Освітнього  марафону» мали можливість відвідати фінал освітнього проекту «Відкривай Україну», розпочатою у вересні 2016 року, де 25 команд старшокласників – автори найкращих проектів, із всіх регіонів України представили свої проекти в таборі «Двіжок».