День працівників сільського господарства

Posted in Новини району

16 листопада у районному будинку культури відбулись урочисті збори та концерт до Дня працівників сільського господарства.

Цього року свято набуло особистої урочистості, оскільки  Нікольський район зайняв перше місце серед усіх районів Донецької області за всіма показниками сільськогосподарського виробництва.

Вітали присутніх зі святом голова райдержадміністрації Володимир Завгородній, голова районної ради ради Василь Мітько, в.о. голови начальника управління агропромислового розвитку Віталій Рощупкін.

«Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але тільки завдяки Вашій наполегливій роботі і вмілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання.

Зі святом, дорогі друзі, мирного нам всім неба над головою!», – звернувся Володимир Вікторович, а також зачитав привітання зі святом Павла Жебрівського.

За підсумками роботи сільськогосподарської галузі у 2017 році відбулось нагородження підприємств дипломами за зайняте І, ІІ, ІІІ місце за рейтингом сільгосппідприємств району  та кращих працівників сільського господарства грамотами і цінними подарунками від райдержадміністрації та районної ради.

Захід  продовжився святковим концертом.