Не дай СНІДу шанс!

Posted in Новини району

1 грудня у всьому світі відзначається День боротьби  зі Снідом. В рамках цього дня у всіх країнах світу проходять заходи, направлені на інформування людей з профілактики ВІЛ.

У Нікольській центральній районній бібліотеці для дорослих 30 листопада 2017 року була підготовлена виставка-застереження  «Не дай СНІДу шанс» та організовано діалог з лікарем Нікольської центральної районної лікарні Стронською Оленою Борисівною і учнями 8-го класу гімназії «Софія» на тему: «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя».

У передмові заходу бібліотекар відділу обслуговування  районної бібліотеки для дорослих розповіла, що Всесвітній день боротьбі зі СНІДом вперше було відзначено 1 грудня 1988 року і з тих пір це стало щорічною подією. Наголосила на тому, що СНІД належить до числа 5-ти головних захворювань – вбивць, які забирають найбільше число життів на нашій планеті. Запропонувала учням ознайомитьсь з літературою, представленою на виставці.

Далі відбувся діалог з лікарем. Олена Борисівна розповіла дітям про виникнення, розповсюдження та симптоми СНІДу, ознайомила з сучасними засобами профілактики ВІЛ-інфекції та ліками, які здатні зупинити її розмноження.