Наші права в суспільстві

Posted in Новини району

Наші права в суспільстві

 

        15 грудня в Нікольській  районній бібліотеці для дорослих  пройшла година спілкування «Наші права в суспільстві»  в рамках циклу зустрічей з представниками правоохоронних органів. На зустріч були запрошені:  начальник Нікольського міжрайонного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області,  Іван Васильович Челбарах, чітачи бібліотеки і  учасниці жіночого клубу «Берегиня».

        Бібліотекар розповіла, що в 2016 році згідно з постановою Кабінету Міністрів України створено Нікольське міжрайонне управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, яка виконує свої повноваження на території Нікольського та Мангушського районів.  Службу очолює  І.В.Челбарах, який обраний депутатом Нікольської районної ради VI-VII скликань.

        Іван Васильович ознайомив присутніх  зі структурою управління  та  її  повноваження. В ході спілкування учасники заходу змогли поставити запитання:  про якість харчових продуктів і води,  санітарний благоустрій селища та торгівельних рядів, про послуги лікарні ветеринарної медицини та утримання домашніх тварин.

       Начальник управління  Держпродспоживслужби  на всі запитання  відповів у повному обсязі. Захід  пройшов в теплій, дружній  атмосфері.