17 грудня відзначається День працівника державної виконавчої служби.

Posted in Новини району

17 грудня відзначається День працівника державної виконавчої служби.

Мостова Ганна Григорівна – начальник Нікольського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області нагороджена грамотою за підписами в.о. голови Нікольської райдержадміністрації В.М. Павлішина та голови Нікольської районної ради В.М. Мітько за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди святкування Дня працівника державної виконавчої служби.

На начальника відділу покладено цілу низку важливих завдань: забезпечення розгляду в установлені законом строки заяв, зауважень, скарг, пропозицій та клопотань, що надійшли до відділу ДВС; участь в судових засіданнях; забезпечення дотримання показників роботи відділу; участь у масових заходах району щодо – семінарах, брифінгах, нарадах щодо роз’яснення чинного законодавства; організовано 100% виконання плану на 2017 рік, затвердженого ГТУЮ у Донецькій області,  щодо реалізації Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я Маю Право»; проведено не менш 52 особистих прийомів громадян у прийомні дні та години згідно з затвердженим графіком; забезпечено 100% розгляд запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Відділ ДВС тощо.

  Г.Г. Мостова обрала нелегку професію, визначивши велику спільну мету – зробити суспільство кращим, забезпечуючи реалізацію державної політики у сфері виконання рішень судів та інших органів.