Чергове засідання колегії районної державної адміністрації 20.12.2017

Posted in Новини району

Під головуванням в.о. голови Нікольської районної державної адміністрації Володимира Павлішина за участю голова Нікольської районної ради Василя Мітько проведено чергове засідання колегії районної державної адміністрації за наступним порядком денним:

-          Про  проект  Програми економічного і соціального розвитку Нікольського району на  2018 рік та основні напрями діяльності на 2019 і 2020 роки. Доповідала начальник відділу економіки райдержадміністрації – Паніотова Світлана Вікторівна.

-          Про проект районної Програми «Ветеран» на 2018-2020 роки, допавідала начальник  управління  соціального захисту населення райдержадміністрації – Аліпа Світлана Анатоліївна.

-          Про проект  Програми розвитку культури Нікольського району на 2018-2020 роки, доповідала начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації - Галікбарова Марія Павлівна.

-          Про підсумки виконання Іміджевої програми Нікольського району на 2017 рік, доповідала начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації - Галікбарова Марія Павлівна, виступав директор районного будинку культури Яйленко Володимир Міхайлович.

-          Про хід виконання «Програми зайнятості населення Нікольського району на період до 2018 року», доповідав  директор Нікольського районного центру зайнятості – Павлишин Михайло Володимирович.

-          Про роботу  центру надання адмінпослуг в світі виконання розпорядження КМУ №523 від 16.05.2014 «Деякі питання надання адмінпослуг через центри надання адміністративних послуг», доповідала начальник відділу з питань  надання адмінпослуг райдержадміністрації Ханча Анжела Іванівна.

            У ході засідання колегії були прийняті відповідні рішення з урахуванням зауважень членів колегії. Найбільша кількість зауважень була до проекту районної Програми «Ветеран» на 2018-2020 роки, це облаштування та благоустрій (розширення) стаціонарного відділення для постійного проживання – будинку ветеранів «Добрі серці» в с. Темрюк на 30 ліжко-місць та фінансування цього заходу Програми.

            До участі запрошувались селищний та сільські голови, керуючий персонал установ, організацій району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  представники громадськості, політичних організацій та ЗМІ.