Шановні жителі району!

Posted in Новини району

Шановні жителі району!          Наш район - це наш спільний дім і від нас залежить, наскільки комфортно в ньому живеться. Ми закликаємо всіх жителів навести в своєму будинку чистоту і порядок.

Робота з благоустрою територій окремих домоволодінь і підприємств не може принести відчутний результат. Домогтися чистоти і затишку можна тільки в тому випадку, якщо питання благоустрою будуть підтримані всіма жителями, колективами всіх підприємств і організацій, коли на кожній вулиці, в кожному дворі розгорнеться реальна діяльність по санітарній очистці та прибиранню, коли кожен житель внесе свій посильний внесок у благоустрій рідного району.

Ми звертаємося до керівників підприємств та організацій усіх форм власності з проханням організувати силами трудових колективів приведення в належний стан прилеглих та закріплених територій. Закликаємо всіх активних і небайдужих жителів залучити до роботи з благоустрою своїх друзів і сусідів, організувати прибирання в довколишніх дворах і вулицях.

Жити в чистому, облаштованому і зеленому населеному пункті - бажання і одночасно, обов'язок усіх нас. Так давайте ж щоп'ятниці оголошувати Днем чистоти і виходити на прибирання своїх територій!

Сподіваємося на ваше участь у вирішенні питань благоустрою, на вашу тверду громадянську позицію, на те, що ви не залишитесь байдужими до спільної справи. Тільки разом ми зможемо зробити наш Нікольський район чистим, затишним і красивим!