Рейдерство в аграрному секторі

Posted in Новини району

Рейдерство в аграрному секторі

 

З метою належної організації виконання пункту 7 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року № 48 «Про  посилення захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню та захопленню підприємств в аграрному секторі економіки», пункту 9 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 06 грудня 2017 року № 69 «Рішення з окремих питань», рішення Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин про розгляд питання «Рейдерство в аграрному секторі. Діяльність органів державної влади по запобіганню захоплення аграрних підприємств» від 05 вересня 2017 року (протокол № 59), а також протоколу наради під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку та торгівлі України С.І. Кубіва щодо обговорення проблемних питань, які виникають під час захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок від 07 вересня 2017 року в агропромисловому комплексі області продовжується відповідна організаційна робота.

Розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.08.2017 № 922 «Про створення оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області» (із змінами) утворено оперативний штаб реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області (далі – Оперативний штаб).

Координацію дій щодо виконання зазначеного розпорядження покладено на департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації (84313, м. Краматорськ, б-р Машинобудівників, 20, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , тел.: 06264-20-120; 06264-20-121).

Про всі спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю необхідно невідкладно інформувати управління агропромислового розвитку Нікольської райдержадміністрації за тел.: 2-17-82, Оперативний штаб та департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації, а також територіальні органи Головного управління Національної поліції в Донецькій області (номер телефону екстреної служби «102» – поліція) та прокуратуру Донецької області.

Також інформуємо, що Управління поліції охорони в Донецькій області (87515, м. Маріуполь, вул. Італійська, 84, тел.: 0629-58-70-31, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ) має можливість запропонувати послуги фізичної, технічної охорони, а також супроводження вантажів підрозділами поліції охорони Управління поліції охорони в Донецькій області.

 

 

Начальник управління

агропромислового розвитку

Нікольської райдержадміністрації                                              В.М. Рощупкін