Проведення Другого Економічного бізнес-форуму представників української діаспори

Posted in Новини району

Проведення Другого Економічного бізнес-форуму представників української діаспори

Проведення Другого Економічного бізнес-форуму представників української діаспори та закордонних друзів України (далі-Форум), заплановано провести в Україні, 17-18 травня поточного року в м.Києві, вул.Велика Житомирська, 33 (приміщення торгово-промислової палати України (ТПП України).

Програма Форуму передбачає участь керівників і представників органів державної влади України, неурядових організацій, дипломатичних установ і українського бізнесу з різних куточків світу. Планується обговорення найбільших актуальних питань економічного розвитку України, реалізації її Експортної стратегії, активного залучення представників діаспори до торговельного та інвестиційного співробітництва. Робоча мова заходу Українська/англійська з синхронним перекладом.

Реєстрація учасників здійснюється на сайті ТПП України: www.ucci.org.ua . З усіх питань стосовного програми заходу необхідно звертатися за тел.+38 044 461 98 07 або на електрону адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.