Про проведення конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2018»

Posted in Новини району

Про проведення конкурсу

«Підприємець року

Донецької області – 2018»

 

Протягом останніх років стало традицією відзначати День підприємця почесним нагородженням кращих представників малого бізнесу Донецької області.

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017 №266, облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області ініціюють проведення Десятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2018».

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців за вагомий внесок в політичне, економічне, соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

Пропонуємо взяти участь у реалізації заходів щодо проведення Десятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2018» і в строк до 01 червня 2018 року надати пакети документів, передбачені умовами конкурсу у паперовому вигляді (за адресою: смт Нікольське, вул. Свободи, 87, каб. 21, відділ економіки Нікольської райдержадміністрації) та у електронному вигляді (фотокартки повинні бути кольоровими, портретні, розміром не менш 1 Мб, додатково письмова рекомендація-характеристика в форматі Word) на адресу електронної пошти Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Інформаційні матеріали щодо Десятого регіонального конкурсу «Підприємець року – 2018» додаються.