Про роботу Конкурсної комісії

Posted in Новини району

Про роботу

Конкурсної комісії

 

 У Донецькій області розпочала свою роботу Конкурсна комісія з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами. Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 (зі змінами).

Форма заявки для участі у конкурсі затверджена Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01 липня 2015 року № 253 «Про затвердження форми документів та надання інформації щодо здійснення фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів».

Заявки для участі в конкурсі приймаються щовівторка та щоп’ятниці з 11:00 до 13:00 за адресою: м. Краматорськ, бульв. Машинобудівельників 20, 3-й поверх, кабінет № 19.

З більш детальнішою інформацією можна ознайомитись на сайті департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації http://agro.dn.gov.ua.

 

 

Начальник управління АПР

Нікольської РДА                                                                                В.М. Рощупкін