Робочий візит 07.06.2018 року

Posted in Новини району

Робочий візит 07.06.2018 року
З робочим візитом у Нікольському Територіальному центрі побував радник Міністра з соціальної політики України з питань тимчасово переміщених осіб у Донецькій області Валерій Панченко та юрист Асоціації «Берегіня» Дмитро Хасхачих де поспілкувались з головою Нікольської райдержадміністрації Олегом Решетняком, головою районної ради Василем Мітько та з працівниками Територіального центру. У ході спілкування йшла мова при питання, що виникають у щоденній роботі соціальних робітників та можливі шляхи їх рішення.
Під час робочого візиту гості спільно з керівництвом району відвідали мешканців Будинку для постійного перебування ветеранів «Добрі серця» с Темрюк, де ознайомились з умовами проживання підопічних, з роботою колективу будинку ветеранів, з питаннями які вирішені та ще існують по теперішній час у рішенні яких потрібна допомога.
За результатами свого візиту Валерій Панченко був задоволених відвідуванням Будинку «Добрі серця», відмітивши відношення колективу до осіб похилого віку та атмосферою що там панує.
Світлина від Нікольська райдержадміністрація Донецька область.
 
Світлина від Нікольська райдержадміністрація Донецька область.