Проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні»

Posted in Новини району

Проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО 
та постраждалого від конфлікту населення в Україні»

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW), розпочинає набір учасників у новому проекті підтримки самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та представників місцевих громад.
До участі у проекті запрошуються ВПО з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Донецькій області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років.
Проектом передбачено:
дводенні тренінги із самозайнятості для тих, хто вже розпочав або хоче розпочати власний бізнес (перевага надається особам без постійного місця працевлаштування);
дводенні тренінги із мікропідприємництва для фізичних осіб-підприємців та власників товариств із обмеженою відповідальністю, які мають активний бізнес та зареєстровані до 31 грудня 2016 року.
Групи формуються з 25 учасників (з них щонайменше 50% - ВПО).
Після успішного проходження тренінгу кожному учаснику буде надано експертну допомогу із підготовки бізнес-плану.
У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримають гранти на започаткування або розширення власної справи:
- До €650 за напрямом самозайнятість;
- До €2500 за напрямом мікропідприємництво.
Гранти полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.
Відбір учасників відбувається на конкурсній основі.
Для подання заявки на участь у проекті необхідно звернутися до громадської організації – партнера МОМ «Центр зайнятості вільних людей», тел. 095-919-44-16, 099-539-00-23, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу, тел. 095-399-33-55, 095-360-16-81, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .
Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/210aUGqhttp://iom.org.ua/ua .