Відвідування Зеленоярської сільської ради

Posted in Новини району


Голова Нікольської районної державної адміністрації Олег РЕШЕТНЯК відвідав з метою ознайомлення Зеленоярську сільську раду. До зустрічі запрошувались директор Зеленоярської ЗОШ Юзвінкевіч Наталля, завідувач ясла-садка Папсуєва Оксана, голова Зеленоярської ветеранської організації Тринишина Лариса бухгалтер Зеленоярської сільської ради Нікітенко Ірина та інші. 
У ході робочої зустрічі, спільно з сільським головою Миколою Юзвінкевичем були розглянуті проблемні питання що існують в раді, в її населених пунктах, механізм спільного усунення та можлива допомога у межах повноважень. 
Серед гострих питань озвучено наступне:
- мала кількість дітей у ясла – садку. Можливість відкриття на базі Зеленоярської ЗОШ – навчально-виховного комплексу з послідуючою передачею будинку ясла-садка молодим спеціалістам які працюватимуть у навчальному закладі;
- недостатній бюджет ради. Прийнято рішення активізувати роботу з орендарями водних об’єктів щодо заключення договорів оренди не тільки водного дзеркала та землі під ними, активізувати роботу щодо заключення договорів оренди землі під будівлями та спорудами. Заплановано проведення наради з головами селищної та сільських рад; 
- обробка земель за межами селищних рад;
- заключення договору на обслуговування системи пожежної безпеки. – це питання винесено на сесію ради;
- встановлення котлів, оновлення системи опалення Зеленоярської ЗОШ. Проект підготовлено та проходить експертизу, після чого буде вирішуватися питання з його реалізації.
- Термомодернізація Зеленоярської ЗОШ. Підготовка та розробка проекту згідно норм;
- Велика вартість палива для населення;
- Якість медичного обслуговування мешканців ради, проведення декларування населення з лікарем, можливість декларування з лікарем у районному центрі. 
- Проїзд пільгової категорії громадян.
Після спілкування з присутніми на зустрічі Олег Миколайович відвідав Зеленоярський ясла-садок де поспілкувався з вихователями та дітьми. 
Також голова райдержадміністрації завітав до загальноосвітньої школи де був ознайомлений з станом опалення навчального закладу та погодився з тим, що заміну котлів, систем опалення потрібно робити вже зараз бо наступну зиму стара система може не пережити.
По закінченню ознайомлення з Зеленоярською сільською радою Олег Миколайович та голова Зеленоярської сільської ради Микола Юзвінкевич відвідали Зеленоярське комунальне підприємство де голову райдержадміністрації ознайомили з наявністю та станом спецтехніки, з тим що потрібно ще зробити для покращення матеріально-технічного стану підприємства та з планами роботи на майбутнє.

Фото Нікольська райдержадміністрація Донецька область.