Ознайомчий візит 12.06.2018 року.

Posted in Новини району

Голова Нікольської районної державної адміністрації Олег РЕШЕТНЯК спільно з депутатом районної ради Сергієм ГЛУХОВИМ з ознайомчим візитом відвідали Нікольський районний центр зайнятості населення. 
Директор центру Ірина Галла ознайомила Олега Миколайовича та Сергія Анатолійовича з процесом обслуговування безробітних з переліком послуг які за потребою надаються клієнтові. Серед них працевлаштування, можлива перекваліфікація, бо підвищення її рівня, отримання другої вищої освіти, проведення тренінгів, семінари з роботодавцями та безробітними та ярмарки вакансій.
Протягом ознайомчого візиту Ірина Яківна ознайомила керівника райдержадміністрації та депутата районної ради з станом приміщень центру зайнятості де проходить спілкування з клієнтами закладу, їх постановка на облік та проводяться семінари, навчання, тренінги. Майже всі приміщення потребують проведення ремонтних робіт. 
В ході заходу Олег Миколайович та Сергій Анатолійович ознайомились з територією центру та станом розташованих на ній господарськими приміщеннями.

Світлина від Нікольська райдержадміністрація Донецька область.

 

Світлина від Нікольська райдержадміністрація Донецька область.

Світлина від Нікольська райдержадміністрація Донецька область.