«Закупівельні групи в Україні: виклики або перспективи для МСБ»

Posted in Новини району

Шановні пані та панове!

Центр підтримки бізнесу м. Краматорськ виступає організатором
воркшопу «Закупівельні групи в Україні: виклики або
перспективи для МСБ»

який відбудеться 21 червня 2018 р. за адресою: м. Краматорськ,
вул. Я. Мудрого, 48а, конференц-зала Донецької ТПП

Запрошуємо до участі у воркшопі «Закупівельні групи в Україні: виклики або перспективи для МСБ» власників або керівників бізнесу, в тому числі родинного, які прагнуть опанувати нові фінансові інструменти, фахівців з матеріально-технічного забезпечення різних сфер діяльності Донецької та Луганської областей. Розвиток та ефективне функціонування бізнесу неможливо вже уявити ^без грамотної політики закупівель. Все більше підприємців об’єднують свої зусилля з метою економії завдяки спільним закупівлям.

Під час воркшопу за Вашої безпосередньої участі експерти розкриють потенційні переваги від спільних закупівель, нададуть поради щодо уникнення можливих ризиків та продемонструють крок за кроком, як це працює на практиці. Таким чином після заходу. Ви отримаєте:

-      експертні поради щодо створення та функціонування закупівельної групи;

-      практичні рекомендації з юридичних та податкових аспектів діяльності групи;

-      усі матеріали на електрону пошту;                    \

-      цінні контакти, мотивацію та натхнення.

Вартість участі 720 грн. з ПДВ. Обов'язкова попередня реєстрація за посиланням: https://form.jotformeu.com/80911449233354

Більш детальну інформацію про захід Ви можете отримати за тел.: +38 (050) 460 77 79,                                                 +38 (099) 217 89 59,           +38 (050) 261 83 06           або e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.