Шановні державні службовці, дорогі колеги!

Posted in Новини району

Вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби.

Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

 Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань та функцій держави є вкрай відповідальна справа, особливо сьогодні, коли йде активний процес реформування державної служби і побудови демократичної, суверенної, соціальної, правової держави.

 Приємно відзначити, що переважна більшість державних службовців району демонструють високий професіоналізм, компетентність, ініціативність, відданість справі і патріотизм.

 Від фахового рівня і чесності кожного з вас, ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати рішення починається довіра до влади.

 Сердечно бажаємо вам, шановні колеги, наснаги, терпіння, вагомих успіхів у справі сумлінного служіння народу України. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.Фото Нікольська райдержадміністрація Донецька область.Фото Нікольська райдержадміністрація Донецька область.