Серпнева конференція освітян

Posted in Новини району

Голова райдержадміністрації Олег РЕШЕТНЯК привітав освітян з серпневою конференцією: «Користуючись нагодою, вітаю вас з початком нового навчального року. Цей  рік - рік впровадження реформ. Так,  Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки.

            Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. Це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

            Нехай  День Знань подарує вам наснагу і натхнення на нові відкриття, пізнання цікавого, нехай прагнення до успіхів і підкорення нових вершин не згасає, хай цілий рік буде міцним здоров'я, відмінний настрій і вдалим будь-яке починання!»ÐÐ° данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, обувь и на улицемНа данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит и на улицеНа данном изображении может находиться: 2 человека, толпа и на улице