Лицарі козацьких степів.

Posted in Новини району

10 жовтня 2018 року Нікольська районна бібліотека для дорослих з учнями 5-х та 11-х класів гімназії «Софія» провела історичну подорож «Лицарі козацьких степів», приурочену трьом величним українським святам: Покрови Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва та Дню захисника України.

У заході прийняли участь: голова координаційної ради козаків Приазов’я, завідувач відділенням українського степового природничого заповідника «Кам’яні могили» В.О. Сіренко та військовий капелан отець Валерій. Мова йшла про історичне минуле нашої країни за часів Запорозької Січі та сучасну діяльність козацьких організацій нашого краю, про роль капелана у вихованні військовослужбовців та збереженні людяності в тих, хто воює.

Учні уважно слухали розповідь гостей заходу, цікавились фактами з їхнього особистого життя, їх роботи, суспільної діяльності. Всі учасники заходу активно відповідали на питання козацької вікторини, демонструючи знання історії України козацької доби.На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении