Урочистості з нагоди святкування Дня захисника України

Posted in Новини району

12.10.2018 відбулись урочистості щодо Дня захисника України. Голова райдержадміністрації Олег РЕШЕТНЯК та заступник голови районної ради Ірина ПЛАВСЬКА привітали присутніх зі святом. Військовослужбовці, працівники поліції та МНС були нагороджені грамотами.

На військовослужбовців покладена священна місія – боронити рідну землю та забезпечувати мирне життя свого народу. На сьогодні Україна переживає нелегкі часи ...

            Голова райдержадміністрації зазначив: «Нинішні нащадки хоробрих українських козаків із честю відстоюють нашу землю. Ваша мужність та відвага наповнюють наші серця і душі гордістю та вірою.

Захищаючи свою Батьківщину, ви показали незламність духу та патріотизм, якого ще не бачив світ.

            Святий обов’язок кожного з нас пам’ятати про тих великих воїнів, які поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої держави, пам’ятати тих, чиї подвиги залишаються на кривавих сторінках історії...

            Щирої подяки заслуговують ветерани війни та військової служби, інваліди війни, усі, хто свого часу боронив нашу Батьківщину від підступного ворога. Низький вам уклін….

            День захисника України ми відзначаємо у свято Покрови Пресвятої Богородиці, адже традиція вшанування нашого війська бере свій початок ще із часів Київської Русі та козаччини.

            Отже, вітаю зі святом всіх захисників України та  бажаю Вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні!

Хай в нашій Україні запанує мир і злагода!»ÐÐ° данном изображении может находиться: 2 человека, люди на сцене, люди играют на музыкальных инструментах, люди стоят, концерт и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди на сцене, люди стоят и костюм