Засідання колегії 17.10.2018

Posted in Новини району

17 жовтня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Олега РЕШЕТНЯКА  проведено засідання колегії райдержадміністрації. У засіданні прийняли участь голова районної ради Василь МІТЬКО, заступник голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, керівник апарату райдержадміністрації Анна ПЛАХОТНАЯ,  начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники районних підприємств, організацій, установ, громадськість.  Розглянуто  наступний порядок денний:   

1. Про забезпечення організаційно-правових умов соціального  захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування доповіла начальник служби у справах дітей  райдержадміністрації  Ольга  ВНУКОВА.

2. Про стан взаємодії Нікольського відділення поліції з Нікольською районною державною адміністрацією у сфері забезпечення  законності, боротьби із злочинністю, охорони публічного порядку і безпеки громадян  та результати діяльності відділення на території Нікольського району Донецької області доповів начальник Нікольського відділення поліції  Волноваського відділу поліції ГУНП в Донецькій області  Дмитро  ФАДЄЄВ.

3. Звіт начальника відділу у Нікольському районі Головного управління Держгеокадастру в Донецькій області  про роботу відділу  та виконання Програми  економічного і соціального  розвитку в галузі земельних відносин у Нікольському районі  за 9 місяців 2018 року. Доповів начальник відділу у Нікольському районі Головного управління Держгеокадастру в Донецькій області  Олександр  ЄВСЄЄВ.

4. Інформацію про виконання районної цільової Програми розвитку масового футболу у Нікольському районі на 2017-2020 роки доповів начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації  Олександр  КУБАРЄВ.На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении