Спільна нарада за участю представників ДПРЧ-100 ГУ ДСНС України у Донецькій області та суб’єктів господарювання Нікольського району 18.10.2018 року.

Posted in Новини району

Спільна нарада за участю представників ДПРЧ-100 ГУ ДСНС України у Донецькій області та суб’єктів господарювання Нікольського району 18.10.2018 року.

          Під керівництвом голови Нікольської районної державної адміністрації Олега РЕШЕТНЯКА проведена спільна нарада за участю представників ДПРЧ-100 ГУ ДСНС України у Донецькій області та суб’єктів господарювання Нікольського району.

          На розгляд  було винесено наступне питання:

Про проведення превентивних заходів щодо попередження пожеж в осінньо-зимовий період.

З зазначеного питання присутніх інформував провідний інспектор Нікольського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Євген ЧЕРНОШТАН.

Нараду проведено  з метою забезпечення пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та з питань роз’яснення постанови Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року №715 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій»

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещении