Засідання 33-ї сесії районної ради 29.10.2018 року

Posted in Новини району

Засідання 33-ї сесії районної ради 29.10.2018 року

Голова Нікольської районної державної адміністрації Олег РЕШЕТНЯК взяв участь у засіданні 33-ої сесії районної ради сьомого скликання.

Засідання провів голова районної ради Мітько В.М.. 
Після розгляду на постійних комісіях, рішенням районної ради до порядку денного сесії районної ради були внесені питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 7/26 - 416 «Про Програму економічного і соціального розвитку Нікольського району на 2018 рік та основні напрями діяльності на 2019 і 2020 роки» (зі змінами).

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 31 липня 2018 року № 7/31-518 «Про Програму впровадження системи електронного документообігу в Нікольській райдержадміністрації».

3. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 23.02.2018 № 7/27-442 «Про Іміджеву програму Нікольського району на 2018 рік», зі змінами

4. Про затвердження граничної чисельності працівників комунального закладу Нікольський районний будинок культури Нікольської районної ради Донецької області на 2018 рік.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 7/26-417 «Про районний бюджет на 2018 рік зі змінами від 20 вересня 2018 № 7/32-533.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення громадянину Задорожньому Олегу Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення на території Зорянської сільської ради Нікольського району Донецької області за межами населених пунктів.

7. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікольської районної ради Донецької області.

8. Про затвердження проекту рішення «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебувають в управлінні районної ради».

9. Про створення комісії з обстеження санітарно-технічного стану будівель закладів охорони здоров'я, що перебувають в управлінні Нікольської районної ради.

10. Про реформування друкованого засобу масової інформації, засновником (співзасновником) якого є Нікольська районна рада.

11. Про затвердження складу комісії з прийому-передачі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, що знаходиться в управлінні Нікольської районної ради, нежитлової будівлі, школи з прибудовою, розташованої за адресою вул. Шкільна, 46, с. Кременівка.

12. Про надання згоди комунальному закладу «Нікольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області» опорна школа на проведення будівельних робіт з реконструкції харчоблоку».

13. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікольської районної ради Донецької області.

14. Про створення конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади керівника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікольської районної ради Донецької області.

15. Про покладання виконання обов’язків керівника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікольської районної ради Донецької області.

Та інші питання.

В роботі сесії також взяли участь в.о.начальника Нікольського відділення поліції Гранкін І.В., селищний та сільські голови, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники закладів, підприємств району, штатний помічник-консультант народного депутата України Д.В.Лубінця Проценко Н.П,, представники громадськості та ЗМІ.

На сесії розглянуті всі питання порядку денного та прийняті відповідні рішення.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении