Голова Нікольської районної державної адміністрації Олег РЕШЕТНЯК взяв участь в урочистих заходах до Дня працівників соціальної сфери

Posted in Новини району

Голова Нікольської районної державної адміністрації Олег РЕШЕТНЯК взяв участь в урочистих заходах до Дня працівників соціальної сфери. Він привітав присутніх наступною промовою:
Шановні присутні! 
Від щирого серця сьогодні хочу привітати із професійним святом людей, праця яких сповнена гуманізмом, милосердям і теплом – працівників соціальної сфери! 
Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. 
Вашу чуйність відчувають багато людей і, насамперед, це пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. 
Щиро дякую вам за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці Нікольщіни мали гідну роботу та гідне життя. 
Переконаний, що вам вистачить наснаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, та соціального захисту тих, хто його потребує.

Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку. 
Нехай ваша працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини. 
З святом!
В ході заходу голова райдержадміністрації Олег РЕШЕТНЯК та голова районної ради Василь МІТЬКО нагородили подяками та почесними грамотами найкращих працівників соціальної сфери. 
До святкових привітань також приєдналась помічник Народного депутата України Дмитра ЛУБІНЦЯ – Наталя ПРОЦЕНКО. Вона вручила керівникам установ соціальної сфери подяки з нагоди свята.
В заходах були присутні трудові колективи підприємств та установ соціальної сфери району.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди сидят и в помещении