Тематичний мітинг «Україна одна на всіх» до Дня Гідності та Свободи

Posted in Новини району

21.11.2018 року з нагоди Дня Гідності та Свободи відбулось покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченко. Зі святом присутніх привітали голова райдержадміністрації Олег РЕШЕТНЯК, заступник голови районної ради Ірина ПЛАВСЬКА.

            Олег Миколайович зазначив:Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави.

            «Євромайдан» об’єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, боротьбі за людську та національну гідність громадян України.   Єдиним символом Революції гідності був прапор України. Єдиним духовним помічником і вдохновителем – національний гімн.

            У складний для України час для кожного з нас важливо виявити єдність та стійкість у власних поглядах, цілісною громадою віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які у 2004 та 2013-2014 роках постали на захист прав і свобод людини і громадянина.

            Нехай цей день буде для кожного особливим символом перемоги ідеалів свободи і демократії, незламності й віри у краще майбутнє.  Зберегти для майбутніх поколінь пам'ять про доленосні для України події на початку XXI століття ми зможемо лише спільними зусиллями, відстоюючи національні інтереси нашої держави, ідеали Гідності та Свободи!

            Від щирого серця бажаю усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління. Миру всім нам! Слава Україні!  Шана героям!На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, дерево и на улицеНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят, дерево и на улицеНа данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит, дерево, растение, обувь, на улице и природа