Про проведення Національної практичної конференції

Posted in Новини району

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої  розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово- цивільної адміністрації від 27.03.2017 № 266 (зі змінами), 06 грудня 2018 року проводиться національна практична конференція «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку».

Основною метою конференций є  визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі - МСБ) для активізації його участі в процесі оновлення економки Донецької області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

  • аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;
  • визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;
  • надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;
  • презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

До участі у конференций запрошуються представники малого і середнього бізнесу, 6ізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

Місце проведення конференції - «Авангард - Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернацького). Початок роботи конференції - о 10.00. Реєстрація учасників - з 9.00.

У раз! прийняття участі у конференції обов’язкова реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2EAupT6

Інформацію щодо участі у конференції просимо надати не пізніше 28 листопада 2018 року за телефоном (050)347-85-73; е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: (050)347-85-73 (контактна особа - Бедзай Олег Миколайович).