Звіт Народного депутата України Дмитра ЛУБІНЦЯ в Нікольському районі

Posted in Новини району

28 листопада в Нікольському районному будинку культури відбувся звіт Народного депутата України Дмитра Лубінця. 
Він розпочав свій звіт з роботи у парламенті. Народний депутат є ініціатором та співавтором багатьох важливих законопроектів як для донеччан, так і загалом для країни. Нардеп постійно відстоює на державному рівні інтереси жителів округу. 
Наприкінці офіційної частини звітування, мешканцям Нікольського району було показано фільм, розроблений журналістами одного з телеканалів країни, про депутатську діяльність на окрузі Дмитра Лубінця. 
В той же час парламентар порушив питання щодо введення воєнного стану в країні, відповідав на запитання населення про пенсії, дороги, ремонт мед.закладів та багато інших.
Неодноразово він наголошував на тому, що все зроблене за цей рік - спільна робота команди Лубінця, районної влади, органів місцевого самоврядування, активістів та всіх мешканців району.
На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, на сцене, костюм и в помещенииНа данном изображении может находиться: 13 человек, люди улыбаются, люди стоятНа данном изображении может находиться: 13 человек, люди улыбаются, люди стоят