50- річчя заснування Нікольської районної музичної школи

Posted in Новини району

05.12.2018  відбулись урочистості в Нікольській районній музичній школі з нагоди 50- річчя заснування. Чимало гостей завітало привітати винуватців свята, зокрема голова голова  райдержадміністрації Олег РЕШЕТНЯК, керуючий справами виконавчого апарату  районної ради Олена ГОРБАТЕНКО, Нікольський селищний голова Олег МЕНДРИН, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Марія ГАЛІКБАРОВА.

 Олег Миколайович зазначив: «Нікольська районна музична школа імені Доната Патричі   щиро відкриває свої двері молодим обдаруванням.

            Ви прищеплюєте учням любов до рідної культури, до кращих зразків світової музичної класики та даєте їм старт у прекрасне майбутнє. Хай і надалі у вашій школі панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і викладачі, а на мистецькому небосхилі спалахують юні зірки.

            Щиро дякую вчителям, які прикладають великих зусиль, щоб засіяти в душі наших дітей не тільки ноти, але й велике почуття до прекрасного та вічного.    Бажаю вам творчої наснаги, щастя, міцного здоров'я, здійснення всіх мрій та бажань!»ÐÐ° данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоятНа данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении