Три новини

Posted in Новини району

Донеччина першою долучилась до електронної системи публічних закупівель

Донецька область першою серед регіонів України долучилась до електронної системи публічних закупівель. Протягом останніх трьох років, незважаючи на складні обставини, в області впроваджуються пріоритетні реформи, започатковані на рівні держави. За окремими напрямами Донецька область активно реалізує пілотні проекти. Наприклад, Донеччина першою серед інших регіонів долучилася до електронної системи публічних закупівель і зекономила близько 2 млрд. бюджетних коштів. Це принциповий момент для забезпечення довіри населення, прозорості влади та її ефективності.

Багато зусиль направлено на інвестиційний розвиток регіону. За результатами моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за І півріччя 2018 року спостерігається значна позитивна динаміка. Порівняно з минулим роком – зростання на 15 сходинок рейтингу (з 17 на 2 місце) серед областей України за напрямком «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця».

За три роки в область було залучено міжнародної технічної допомоги більше ніж на 3,0 млрд. грн. А за 9 місяців 2018 року зростання експорту до країн ЄС більше ніж на 23% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

 

На Донеччині розробили інтерактивну карту проектів соціально-економічного розвитку та забезпечили підтримку малому бізнесу

У Донецькій області відбувається активне поліпшення соціально-економічного стану регіону, а також підтримка малого бізнесу.

Облдержадміністрацією створено інтерактивну карту проектів соціально-економічного розвитку Донецької області.

Більше 8 тис. проектів, що дозволять потенційним інвесторам, міжнародним фінансовим організаціям, організаціям міжнародної технічної допомоги, громадськості отримувати повну інформацію про інвестиційний потенціал області, і, як результат - залучити кошти для реалізації проектів.

Унікальним для країни є регіональний проект з надання безповоротної фінансової підтримки малому бізнесу. В результаті спільних заходів облдержадміністрації та місцевої влади підтримано понад двісті проектів підприємців області, за якими буде створено майже 760 нових робочих місць. Цей проект – дієвий інструмент формування середнього класу, спільноти активних та соціально відповідальних підприємців.

 

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

 

На Донеччині відкрито 18 опорних шкіл та 7 інклюзивних ресурсних центрів

На Донеччині проводиться системна робота щодо забезпечення умов для гідного розвитку та становлення молоді. Так, в різних куточках нашого регіону відкрито 18 сучасних опорних шкіл, які надають кожній дитині рівний доступ до якісного навчання.

Донеччина долучилися до національного проекту “Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації”. У рамках робочої поїздки в Донецьку область Марина Порошенко та голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць підписали Меморандум про долучення області до національного проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України. На сьогодні розпочали роботу 7 інклюзивних ресурсних центрів. Забезпечується поступовий перехід дітей з особливими освітніми потребами від соціальної ізоляції до повноцінної інтеграції у суспільство.

Також наразі забезпечено житлом майже 450 дітей-сиріт. Важливий крок – реалізація проекту щодо закупівлі житла за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації