Я громадянин свого селища

Posted in Новини району

5 грудня  2018 року в читальній  залі Нікольської районної бібліотеки для дорослих  пройшов відкритий діалог « Я громадянин свого селища». На який були запрошені: заступник голови Нікольської селищної ради А.Г.Назаренко, депутати селищної ради:  С.І. Зубко,  Ю.В. Гладкий,  М.Є. Смирнов та мешканці   селища і учні 10-11 класів Нікольської ЗОШ №1.

Під час заходу  ведуча розповіла присутнім про організацію роботи  та повноваження депутатів місцевих рад.

Анатолій  Григорович  Назаренко проінформував про виконання  Програми економічного і соціального  розвитку селищної ради на 2018 рік та плани на 2019 рік, а також передав подарунки і книги (в дар від секретаря селищної ради О.В.Молонової) для користувачів бібліотеки.

          Світлана Іванівна Зубко розповіла, які питання розглядаються на на сесіях селищної ради. Миколай Євгенович Смирнов  повідомив про деякі проблеми селища, відповів на ряд запитань, вислухав побажання та поради про вирішення комунальних проблем і   запропонував долучати до цієї справи молодь. Юрій Васильович Гладкий  надав інформацію про забезпечення безперебійного водопостачання мешканців селища. Депутати  також відповідали  на хвилюючі  питання присутніх щодо освітлення вулиць селища, про систему водопостачання, ремонту доріг, проблему збору та вивезення сміття і встановлення дитячих майданчиків.

Зустріч пройшла  у невимушеній обстановці. Під час діалогу була можливість у присутніх вияснити усі питання, що виникли, а також висловити необхідність таких спільних зустрічей.