Урочистості з нагоди святкування Дня захисника України та Дня місцевого самоврядування

Posted in Новини району

Сьогодні у  районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування.

            Усіх присутніх з професійним святом привітали голова районної державної адміністрації Олег РЕШЕТНЯК та голова районної ради Василь МІТЬКО, які у своїх виступах  наголосили на надзвичайно важливій  ролі місцевих громад у системі державного управління, висловили сільським та  селищним головам, депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування подяку за роботу, побажали всім плідної праці на благо громади, благополуччя та успіхів.

            За активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування грамотами Нікольської районної ради та Нікольської райдержадміністрації  нагороджено  кращих працівників місцевого самоврядування. 

Також привітали присутніх помічник-консультант народного депутата України Дмитра Валерійовича Лубінця Наталя Проценко,  голова правління групи підприємств «Экоильичпродукт» Юрій Тернавський, директор «ДП «Ілліч-Агро Донбас», депутат Нікольської районної ради Руслан Мазуренко, голова райкому профспілок працівників державних         установ Нікольського району Ольга Внукова.  

            Після урочистої частини відбувся святковий концерт -  своїми піснями порадували присутніх аматорські колективи Нікольського району.На данном изображении может находиться: 5 человек, люди на сцене и в помещении