Нарада з представниками бюджетних установ

Posted in Новини району

20.12.2018 управлінням Державної казначейської служби України у Нікольському районі Донецької області було проведено нараду з представниками бюджетних установ.

В ході проведення наради було розглянуто питання завершення бюджетного 2018 року і початок нового 2019. Було розглянуто питання обслуговування місцевих бюджетів за програмно-цільовим методом, основні питання  складання та надання річної звітності. Обговорено питання змін в законодавстві, що регламентує бюджетний процес зокрема повідомлено про набрання чинності 18.12.2018 ПКМУ 1074 від 05.12.2018 «Про внесення змін до ПКМУ від 23.04.2014 № 117» та перерахування попередньої оплати розпорядниками бюджетних коштів за капітальними видатками та бюджетними контрактами шляхом спрямування бюджетних коштів виконавцям робіт надавачам товарів, робіт і послуг на не бюджетні рахунки відкриті на їх ім’я в органах Казначейства з подальшим їх використанням виконавцями робіт виключно на цілі визначені договорами про закупівлю товарів, робіт і послуг.

 В нараді прийняли участь спеціалісти Нікольського центра зайнятості, Мангушського об»єднаного управління Пенсійного фонду України у Донецькій області та  49 представників бюджетних установ.На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении

 ÐÐ° данном изображении может находиться: 10 человек, люди сидят, стол и в помещении

 ÐÐ° данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди сидят, стол и в помещении