Відкриття Інклюзивно-ресурсного центру

Posted in Новини району

28 грудня відбулось урочисте відкриття районного Інклюзивно-ресурсного центру, який створено з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років щодо отримання дошкільної та загальної середньої освіти шляхом надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу.

 З вітальними словами до усіх присутніх звернулись голова райдержадміністрації Олег РЕШЕТНЯК, заступник голови районної ради Ірина ПЛАВСЬКА, начальник відділу освіти райдержадміністрації Анжела ТРЕТЯК.

Голова райдержадміністрації висловив слова вдячності державі за можливість допомагати особливим дітям, проекту Благодійного фонду Порошенка «Інклюзивна освіта — рівень свідомості нації», завдяки чому нині маємо такий Центр і у Нікольському, який буде обслуговувати і Мангушський район. 

Фахівці ІРЦ забезпечуватимуть методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами, надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку та всебічну допомогу батькам. 

Однак, головними гостями свята, котрі і створили позитивну атмосферу, наповнену сонячними посмішками і  веселим  гомоном, були  діти, ті заради кого і   вдалось успішно втілити в життя  чудову ідею.

Урочистий момент – перерізання стрічки з захопленням здійснила енергійна малеча спільно з керівництвом району. А далі – шквал дитячих позитивних емоцій…….. і, звичайно, - частування смаколиками та новорічні сюрпризи.На данном изображении может находиться: 15 человек, в том числе Ирина Плавская и Анжела Третяк, люди улыбаются, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 11 человек, в том числе Анжела Третяк