Про «Дні кар’єри ЕС»

Posted in Новини району

В порядку інформування, повідомляємо про ініціативу Представництва Свропейського Союзу в Україні «Дні кар’єри ЕС», яка відбудеться у 15 різних містах України у 2019 році. «Дні кар’єри ЕС», які є частиною проекту Представництва Свропейського Союзу «Інформаційна підтримка молодіжних мереж СС в Україні» та мають на меті допомогти студентам та випускникам підвищити свої навички та знання. Заходи акцентують увагу на ролі Угоди про асоціацію мж Украйною та Свропейського Союзу та висвітлюють програми Свропейського Союзу, направлені на розвиток нових бізнес-можливостей для українських та свропейських компанй, що сприятиме створенню нових робочих місць та можливостей для працевлаштування громадян України.

У 2019 році «Дні кар’єри СС» відбуватимуться у 15 провідних вищих навчальних закладах та будуть активно залучати всі зацікавлені сторони, зокрема, місцеві органи влади, представників бізнес-асоціацій, представників регіональних торгово-промислових палат, а також місцеві компанії.

Цього року програма кожного заходу включатиме:

панельну дискусію «Професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз?»;

2-3 тренінги на теми побудови кар’єри (написання резюме та мотиваційного листа, самопрезентації, співбесіди, запуск власного бізнесу, запуск нових компаній);

ярмарок вакансій, де місцеві фірми зможуть рекрутувати молодих фахівців.

Очікування Представництва Європейського Союзу в Украні від потенційних партнерів у проведенні «Днів кар’єри ЕС»єс такими:

наявність необхідних приміщень та обладнання для проведення заходу;

залучення щонайменше 400 учасників;

залучення зацікавлених сторін та компаний;

спроможність забезпечення висвітлення заходів у ЗМІ, участі засобів масової інформації (телебачення, радіо, онлайн-ресурси); проведення прес- брифінгів та висвітлення в соціальних мережах.

У разі зацікавленості в організації заходів, просимо звертатись до Представництва С вропейського Союзу в Україні (контактна особа пані Вікторія Давидова, victoria.davydova@ееаs.europa.eu) або до проекту Представництва Свропейського Союзу «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні» безпосередньо (контактна особа Ірина Диба, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , 0985422863