Державна підтримка галузі садівництва у 2019 році

Posted in Новини району

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.07.2005 (із змінами) затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, який визначає механізм надання бюджетних коштів суб’єктам господарювання, незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які займаються виноградарством, садівництвом і хмелярством, для компенсації здійснених ними у поточному бюджетному році витрат (без урахування сум ПДВ) за напрямками:

1)         проведення робіт із закладення молодих багаторічних насаджень, догляду за ними та придбання матеріалів, необхідних для проведення таких робіт;

2)         придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю;

3)         будівництво холодильників з регульованим газовим середовищем для зберігання винограду та плодів власного виробництва;

4)         будівництво розсадницькими господарствами лабораторних комплексів для виробництва безвірусного садивного матеріалу;

5)         придбання механізмів та техніки для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві і хмелярстві.

Згідно п. 6 вищевказаного Порядку для розгляду заяв про компенсацію та відповідних документів, поданих суб’єктами господарювання, розпорядженням голови райдержадміністрації від 19 жовтня 2017 року № 313 (із змінами) утворена відповідна комісія.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» видатки на виконання бюджетної програми «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» у поточному році складають 400,0 млн. грн.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Мінагрополітики України за посиланням: http://minagro.gov.ua/uk/support_apk.

 

 

 

Начальник управління

агропромислового розвитку

Нікольської райдержадміністрації                                          В. РОЩУПКІН